Anka`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anka`s Forum

Don`t Give Up
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Заповядай скъпа ми братовчедке

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 4:59 pm

da de, to e normalno toi da ima pomisli, ama ne e normalno ti da ima6, nali se se6ta6? I az 4estno kazano, sum malko zasramena ot sebe si, otdelno ne vqrvah, 4e 6te go spodelq tova s nqkogo:))dobre 4e si ti, 4e ima nujda 4ovek, taq strana ot haraktera mi nikoi ne q poznava:)
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 5:01 pm

ami tva e razkaza :9 spoko, be6e mn veselo, i ako trugne6 podrobno, moje6 zal roman da napi6e6, no na kratko e tui.
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 5:01 pm

a pri teb kakvi bqha dr-te pri4ini?
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 5:02 pm

aide, posle 6te razpravq6, pi6i mi dove4era kato se pribere6, ili napravo mi prezvuni, nqma da ti struva pari.. i pak v tozi sait:)
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 5:03 pm

i uspeh dneska =.)
Върнете се в началото Go down
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 5:07 pm

radvam se che ti pochatihme, mersi i na teb uspeh Smile dovechera shte ti pisha tuka, ako li ne v poshtata Smile aide chao na mtelskiq shte ti prozvunq
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 11:46 pm

What a Face
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 11:54 pm

tuk sum!!!
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 11:55 pm

molq te, molq te, molq te, budi tuk!!!
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyПон Юли 30, 2007 11:56 pm

Za6toto 6te bude mnogo jalko, ako se razminem za nqkakvi si drebmni minuti...
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:00 am

za6to si trugna, kaji mi, za6to???neeeeeeee!kakvo 6te pravq az sega, samotna vuv no6ta, i tazi ti6ina, ubivana edinstveno i samo ot zvucite na moqta prudnq??? a?
Върнете се в началото Go down
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:00 am

hxhxahxahxahaxhxahaxhaxhxahaxhxahhxahxa basi pismoto Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:01 am

spox tuk sum nqma da ti izbqgam v blizkite nqkolko chasa Smile
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:02 am

dnes nishto ne stana tva e tupo, ne mi e zadrugo, ne mi e gadno, no se chuvstvam nqkak si precakana
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:07 am

nz dali se pravi na udaren, ama beshe gadno shtoto me zdravisa, bqhme s oshte edno momche, obsht priqtel... a toi me zdravisa... i posle nishto, imam za razpravqne basi ....
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:11 am

e,dobre,ne e bilo pisano da se vidim tazi ve4er qvno.mnogo mi e mu4no,da znae6...za6toto po vremeto,kogato sum ti polu4ila e-maila si bqh v po6tata i ti pi6eh poeziq... i vse si misleh da vlqza vtori put i da vidq dali si mi pisala,ama si vikam 4e nqma 6ans,tova be6e to4no kum i 46. Bqhme se razminali. I togava re6ih da ti pra6tam e-maili s nadejdata 4e o6te 6te si si v po6tata... posle mi hrumna da ti pi6a sms,vzeh si tel-a da ti vidq nomera i vidqh 4e imam sms ot teb za toq forum.vlqzoh i tuk i vidqh,4e to4no v i 46 si bila tuk,ako se bqh setila óvreme, nqma6e da se razminem 2ri put tolkova brutalno...a na teb kude ti e tel-a, be? Molq te,ako si re6ila da spi6, ili se 4uvstva6 gadno samo mi prati 1 sms ili mi prezvuni,ta pone da ne se qdosvam, 4e sme se razminali... pfuu! ni6to, pone da se
Върнете се в началото Go down
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:12 am

posle ima sreshta s nqkvi momicheta, puk poneje az postoqnno se durja s momchetata nqkak si po taka i qvno nashiq nz moje da e zabelqzul, ta pochna da se ligavi s momichetata snimaha se ala bala, posle otidoha v parka, az reshih da ida s drugite frendove na bira, no posle s toq deto e na 29god, mn dobur priqtel otidohme v mahlata, i posle se zavurnaha ama toq go nqmashe , daje vze nomera na edna fr-ka.... abe ne mi puka chestno kazano, samo zaradi tva mi e gadno, deto te precakvat, ta choveka nikakuv go nqmashe, daje trqbvashe da se obadi na taq deto i vze nomera da sme se namerili ........... abe na tva mu vikam pulen bullshit
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:12 am

hahahahahahahhahahahaha! o, ne! po4nah da se hilq s glas,a nemcite spqt to4no otdolu, ujas!!!!
Върнете се в началото Go down
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:13 am

leleleleleleleelele, napravo poludqvam ot radost, kazvam ti! TI SI TUUUUUUUUUUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:14 am

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:15 am

kat e piqn moje da sa natiksa i da prai neshto, puk posle da mi klepa na parcali vse edno nishto ne e stanalo, nai malkoto ochakvam obqsnenie i ako trqbav shte go unija !!!
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:17 am

i znam kakvo tochno shte mu kaja, za da me blee kat patok i da spre da pliue kat govori
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Inka

Inka


Брой мнения : 127
Registration date : 30.07.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:19 am

opaa, izvinqvai za teq radostni emocii, ama naistina mi be6e suupqr gadno, 4e sme se razminali...Smile Ina4e tova si e naistina mnogo nepriqtna rabota, no da ne ti puka - pone si se celunala ve4e i kogato doide seriozniqt 4ovek, nqma opasnost da go izpusne6 ot strahove. Priemi, 4e tova prosto ne e bil 4oveka, za kogoto si go mislela...
Върнете се в началото Go down
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:20 am

vsushnost mislq che az zadeistvah neshtata otnachalo, posle vze da ne mi e mn priqtno i zaradi tva sega ne mi e kofti, tochno obratnata tva si beshe precakvane. NIKOI NE MOJE DA SE EBAVA S KAKA TI ANKA
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Anka
Admin
Anka


Брой мнения : 154
Age : 33
Localisation : Ямбол
Registration date : 24.06.2007

Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 EmptyВто Юли 31, 2007 12:21 am

eto, che se proqvqva otmustitelnostta na scorpiona....
Върнете се в началото Go down
https://4upeople.bulgarianforum.net
Sponsored content





Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заповядай скъпа ми братовчедке   Заповядай скъпа ми братовчедке - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Заповядай скъпа ми братовчедке
Върнете се в началото 
Страница 3 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anka`s Forum :: За 4upeople.bulgarianforum.net :: Новини-
Идете на: